Club NEN Restaurant / Bar / Pool - Skopea Marina Göcek
Rezervasyon
0 252 645 1188
Skopea Marina, Göcek
ANASAYFA RESTAURANT HAVUZ CAFE & BAR AKTİVİTELER İLETİŞİM
Restaurant Havuz Cafe & Bar
Hoşgeldiniz,

Enlerin mekanı Club NEN Göcek’de açıldı. Üç tarafı denizle çevrili, 2200 m2 alan üzerine kurulu, palmiyeler, begonviller, kauçuk ağaçları ile bezenmiş, her köşesi ayrı bir güzellik, her köşesi ayrı bir estetik.

Tüm mobilyalarımız, güneşlenme yataklarımız, şemsiyelerimiz uzun araştırmalardan sonra seçilmiş, dünyanın kendi konusunda en kaliteli markaları...

25 metre uzunluğundaki, yarı olimpik yüzme havuzumuz Göcekte ilk ve tek.

Tatlı su ve deniz suyunun ideal karışımı ve minimum kimyasal kullanımı ile çalışan arıtma sistemimiz sayesinde yüzmeye doyamıyacaksınız.

Dinlendirici müziğimiz eşliğinde yapacağınız kahvaltılar güne güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. Türk kahvaltısı, İngiliz kahvaltısı yada tamamen size özel... Sebzelerin civar lokal üreticilerden özenle seçildiğini hemen farkedeceksiniz.

Kızgın öğle güneşinden sizi koruyacak olan güneşlenme teraslarımız size harika gölge alanlar sunuyor.

Hafif bir öğle yemeğine ne dersiniz? Ağız tadınızı tamamlamak için zengin kahve çeşitlerimizden deneyebilirsiniz. Machiato, espresso, cappucino, latte yada ice coffee...

Şimdi güneşlenme zamanı! Öğleden sonraları yapılan güneşlenme kalıcı bronzluk için ideal zamandır.

Hem soyulmazsınız hem de gece uyutmayacak acıları çekmezsiniz..

Bazen bir Browni yada kek, bazen de soğuk meyvelerden oluşan ikramlarımız yeni olmamıza rağmen geleneksel misafirperverliğimizden. Bazen de bir havuz animasyonu ile hep beraber gülüp eğleneceğiz. Şampiyon da bir şişe şarap veya şampanya ile ödüllendirilecek.

Akşam saatleri yaklaştı, chillout müzik eşliğinde Mojito, bir kadeh Blush yada Margarita...

Göceğin en populer mekanını yaratırken beş duyunun tamamına hitap etmeye çalıştık. Aslında pek zor da olmadı.. Koyun en güzel lokasyonuna sahip mekanımız manzarası ve dekorasyonu ile gözümüze, özenle seçilmiş müziği ve dalga sesleriyle kulağımıza, meltemle gelen iyot kokusu ile burnumuza zaten hitap ediyordu. Akdeniz mutfağı ve taze balıklarımız ile tat duyumuza, ahşap ve mermer ağırlıklı dekorasyonumuz ile de sıcak dokunuşları elde ettik.

Göcekte akşam yemeğini Club NEN de yemek,o havayı o güzelliği yakalamak bir ayrıcalık. Siz de o şanslı insanlardan biriyseniz zengin menümüzden tarcihler yapabilirsiniz. Balık, et, makarnalar, hepsi o kadar çekici, o kadar lezzetli ki seçim yapmak zor... Porsiyonlar büyük, doyurucu ama göze hitap etmekten de hiç geri kalmıyor. Haftada birkaç gün canlı müziğimiz bazen bir viyolensel, bazen bir gitarist yada bir çello sanatçısı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, belkide Göceğin en sevimli barında, ritmik bir müzik eşliğinde ayağınız ile tempo tutacak yada çevrenizdeki şık insanlarla koyu bir sohbete dalacaksınız. Sade görüntümüz sizi aldatmasın içki çeşitliliğinde iddialıyız. Dünya pazarına üretilen neredeyse her içki mevcut.
Arada birkaç shot kahkaha düzeyinizi artıracaktır.
Güncel Etkinlikler...
  • 20 Temmuz 2013
    Canlı Müzik 20 TEMMUZ 2013
    Club NEN - 20 TEMMUZ 2013 GECESİ GRUP KALİMERHABA ile sizleri misafir etmeyi bekliyor.
Sanal Tur
Neredeyiz ?
Club NEN Restaurant / Bar / Swimming Pool - Skopea Marina, Göcek - Muğla clubnen@clubnen.com Telefon : 0 252 6451188
0 252 6453100
© DECOM Tasarım,2013